Uroki Jastarni

Aktywny wypoczynek nad Polskim Morzem

seashell-140746_960_720Pięknie położone nadmorskie miejscowości, co roku oblegane są przez turystów, nie może to jednak dziwić, ponieważ atmosfera tych miejsc jest jedyna w swoim rodzaju. Nocleg Jastarnia z bogactwem szlaków turystycznych, ścieżek rowerowych jest doskonałym terenem do czynnego wypoczynku, osoby preferujące sporty wodne odnajdą tu wiele możliwości spędzania czasu na wodzie, oddając się windsurfingowi czy żeglowaniu.Turyści przyjeżdżający do Jastarni po kąpiele słoneczne i morskie, znajdą tutaj piękną plażę ze złotym piaskiem, molo do spacerów a także miejsca rozrywki, w których mogą miło spędzić czas ze znajomymi.

Najpopularniejsze i największe atrakcje Jastarni

sea-1097417_960_720Miłośnicy zwiedzania odkryją w Jastarni nieprzebrane możliwości poznawania kultury kaszubskiej, przemierzenia szlaku historii militarnej Kaszub, na których odbywały się działania wojenne, przez co można zobaczyć zabytkowe budowle obronne.

Sympatycy spacerów deptakiem odnajdą w Jastarni restauracje i kafejki czekające na takich gości. Jednak największym zainteresowaniem cieszy się plaża, na której przyjezdni goście opalają się w słońcu smagani nadmorskim wiatrem, przynoszącym ukojenie i odprężenie.

W tym rejonie turyści nie mogą narzekać na brak miejsc z wygodną bazą noclegową, ponieważ dostępne są pokoje o różnym standardzie i w różnej cenie. W każdym przypadku można liczyć na miłą obsługę, wygodne łóżko i czystą pościel, w okolicy znajduje się wiele miejsc gdzie można smacznie zjeść. Amatorzy morskiej rybki, mogą napawać się smakami flądry czy dorsza bałtyckiego, ale potrawy kuchni z różnych regionów świata też są dostępne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *