Suunto Ambit3 – perfekcja w każdym calu

Nie od dziś wiadomo, że oferowane przez markę Suunto zegarki to sprzęt najwyższej jakości, który – oprócz ponadprzeciętnych parametrów technicznych – łączy w sobie także elegancję i nowoczesny charakter. Niedawno marka wyszła do nas ze swoją kolejną propozycją, jaką jest Suunto Ambit 3. Czy najświeższy model marki ponownie będziemy mogli okrzyknąć, jako perfekcyjny w każdym calu?

Podobnie, jak w przypadku innych modeli zegarków Suunto, także w Ambit3 znajdziemy takie funkcje, jak całodobowy pomiar tętna, licznik spalonych kalorii czy wysoką wodoszczelność. Najnowszy model wzbogacono jednak dodatkowo o wiele innych, równie istotnych i praktycznych funkcji.

Możemy do nich zaliczyć na przykład podświetlenie LED, które zapewnia nam doskonałą widoczność nawet w trudnych warunkach. Dodatkowo, jasność wyświetlacza możemy także regulować ręcznie (funkcja jasno/ciemno).

W modelu Ambit3 zadbano też o bardziej zaawansowane funkcje, które mogą okazać się szczególnie przydatne podczas bardziej wymagających – leśnych górskich wypraw. Zegarek został wyposażony między innymi w kompas 3D, termometr i pomiar wysokości. Suunto Ambit3 to wielofunkcyjne narzędzie, które pozwali Ci ograniczyć bagaż podczas urlopu w górach.

Oczywiście, Ambit3 posiada też najbardziej podstawowe funkcje zegarka, do których możemy zaliczyć stoper, czasomierz i alarm. Dużym udogodnieniem będzie możliwość przesyłania danych z zegarka (na przykład tych dotyczących ilości spalonych kalorii), przy wykorzystaniu zwykłego kabla USB.

Zapraszamy: https://skiracecenter.pl/zegarki-suunto/713-zegarek-suunto-ambit3-sport-blue-hr-ski-race-center-5900000298764.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *