Kreślarstwo to pasja, którą możesz realizować wraz z nami!

Żeby pięknie kreślić, nie wystarczy posiadać talentu. Nawet najpiękniejsze inspiracje są niczym, jeśli nie mamy do dyspozycji choć podstawowych artykułów kreślarskich. Co więcej, często nawet nie wiemy, jak duży potencjał niosą one ze sobą. Oferta naszego sklepu to doskonały przykład na to, że nie zawsze trzeba posiadać wyłącznie najlepsze (i najdroższe) przyrządy kreślarskie.

Akcesoria kreślarskie w naszym sklepie!

Spirograf

Artykuły kreślarskie, które można znaleźć w naszej ofercie, często mają oryginalną i pomysłową formę. Do takich rozwiązań należą między innymi spirografy, które – pomimo prostej konstrukcji – pozwalają na wygenerowanie bardzo złożonych i fantazyjnych kształtów.

Rapidograf

To przyrząd kreślarski w formie pisaka, który umożliwia kreślenie linii o tej samej grubości, z wykorzystaniem np. specjalistycznego tuszu. Rapidografy można osadzać na dodatkowych nośnikach, umożliwiających rysowanie np. okręgów i innych, bardziej złożonych form geometrycznych.

Deska kreślarska

To przyrząd, który jest bezpieczną i stabilną podstawą dla kartki, na której wykonuje się projekty kreślarskie. Zaawansowane deski umożliwiają regulację rozmiaru obszaru roboczego, poprzez zestaw specjalnych pokręteł i dźwigni.

Grafion

Grafiony, to przyrządy kreślarskie, które mają postać charakterystycznego pisaka. Ich największą zaletą jest możliwość regulacji szerokości nakreślanych linii, za pomocą specjalnego pokrętła sterującego.

Krzywik

To charakterystyczny szablon, który doskonale nadaje się do rysowania zakrzywionych linii parabolicznych. Krzywiki są dostępne w kilku rozmiarach, z których każdy umożliwia rysowanie linii o różnych parametrach i krzywiznach.

Oprócz wyżej wymienionych artykułów kreślarskich, w naszej ofercie nie mogło również zabraknąć bardziej prozaicznych przedmiotów, w tym linijek, cyrkli i tym podobnych. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia całości naszej oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *