Wakacje na Kubie

Wakacje za oceanem kojarzą się Polakom głównie z jednym kierunkiem – Stanami Zjednoczonymi, okazuje się jednak, że i inne kraje zyskują znaczną popularność. Jednym z przykładów niech będzie Kuba – kraj kojarzący się z Fidelem Castro i cygarami, ma do zaoferowania znacznie więcej.

Kuba wakacje

Wakacje na Kubie to gwarancja udanej pogody i niesamowitych wspomnień. Piękne plaże, zachwycające widoki, ciepła woda i drinki z palmami – czego chcieć więcej. Jednak Kuba może zaoferować znacznie więcej atrakcji.

Kuba, która jest turystycznym rajem, dość długo wydawała się zamkniętym krajem, jednak powoli wszystko się zmienia o czym świadczyć może chociażby historyczny koncert Rolling Stones w 2016 roku. Był to znak, że Kubańczycy chcą czegoś więcej. Jeżeli już o Kubańczykach mowa, to warto zauważyć, jak wspaniałymi gospodarzami są mieszkańcy Kuby – wiecznie uśmiechnięci, sympatyczni i otwarci na turystów. Dobrym pomysłem jest więc korzystanie z każdej możliwości integracji i lepszego poznawania tej kultury.

Kuba jest ciągle egzotycznym krajem, jednak szeroko zakorzenionym w kulturze masowej. Warto poznać ją lepiej, od środka i samemu wyrobić sobie zdanie o wyspie. Na szczęście jest to w zasięgu coraz większej liczby ludzi, ponieważ loty i pobyt na Kubie to czasami kwota tylko kilku tysięcy złotych za paręnaście dni wakacji. Warto wykorzystać taką okazję, ponieważ na pewno wrócimy zachwyceni i zakochani w tym kraju, pełnym życzliwych ludzi, smacznego jedzenia, przepięknych widoków i gorących, piaszczystych plaż.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *